Існування нації спирається на свідому волю її членів.
Іван Лисяк-Рудницький, історик, публіцист, педагог, дослідник української суспільно-політичної думки

Голова ОБСЄ ознайомився з ситуацією в районі ООС

22 січня, 2020 - 15:16
Фото: Facebook / Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Район проведення операції Об’єднаних сил відвідала іноземна делегація на чолі з Діючим головою ОБСЄ, Прем’єр-міністром, Міністром європейських та закордонних справ Республіки Албанія Еді Рамою.

Основною метою візиту стало ознайомлення з актуальною інформацією щодо розвитку безпекової ситуації та дій російських окупаційних військ, повідомляє прес-центр ООС у Facebook

Також пан Еді Рама вивчив стан справ виконання Україною Мінських домовленостей щодо розведення сил та засобів на визначених ділянках.

Під час відвідання Станиці Луганській члени делегації зустрілися з командуванням Об’єднаних сил, очільником Луганської облдержадміністрації Сергієм Гайдаєм та представниками ЗМІ.

Еді Рама зазначив, що ситуація на Донбасі є складною, особливо для тих, хто проживає вздовж лінії розмежування. Він також заявив, що ОБСЄ буде приділяти максимум уваги для того, щоб змінити ситуацію і досягти стійкого перемир’я.

У свою чергу командування Об’єднаних сил звернуло увагу пана Еді Рами на необхідність запровадження моніторингу спостерігачів ОБСЄ у вечірній та нічний час, адже саме у темну пору доби противник найбільше порушує режим тиші.

Наприкінці візиту пан Еді Рама відвідав КПВВ «Станиця Луганська», де ознайомився із особливостями функціонування контрольного пункту, рівнем пасажиропотоку, умовами, за яких проходить процес контрольно-перевірочних процедур, які забезпечують прикордонники зі складу Об’єднаних сил.

Крім того, Еді Рама ознайомився із гуманітарною ситуацією в області та діяльністю СММ ОБСЄ на місцях.

У свою чергу командування штабу ООС звернуло увагу Рами на необхідність запровадження моніторингу спостерігачів ОБСЄ у вечірній та нічний час, оскільки саме в цей період противник найчастіше порушує режим тиші.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ