Нехай наповнить душу святе прагнення не задовольнятися посереднім, а стреміти до найвищого і з усіх сил намагатися його досягнути — адже можемо, коли захочемо!
Джованні Піко делла Мірандола, італійський мислитель та філософ епохи Відродження, представник раннього гуманізму

З Фонду боротьби з COVID-19 на доплати медикам не використали 116 млн грн, - Рахункова палата

22 січня, 2021 - 13:41
Фото Reuters

З Фонду боротьби з COVID-19 на доплати медичним працівникам не використали 116 млн грн, або майже 35% від запланованої на 2020 рік суми.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

"На доплати медикам у Фонді боротьби з COVID-19 не використали 116 млн грн, або майже 35% від запланованої на 2020 рік суми. І це йдеться лише про додаткові виплати працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ",- написав Пацкан.

Він зазначив, що за однією з бюджетних програм у Фонді на ці заходи заплановано 337 млн грн. За ці кошти планували здійснити доплати (в середньому 2 600 грн на особу) більш як для 26 тис.медиків у 100 закладах охорони здоров’я у вересні – грудні 2020 року. За фактом, на доплати МОЗ направили тільки 221 млн грн, але для 192 медустанов.

"Шкода, що медики, які сьогодні перебувають на передовій і рятують життя українців, не отримали належної фінансової підтримки, тим більше, що гроші на це були передбачені. І тут виникає питання до МОЗу – чому так сталося?" - запитує Пацкан.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ