Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Заява командувача ВМС про Крим не відповідає офіційній позиції, - Міноборони Німеччини

22 січня, 2022 - 16:48
Фото Reuters

В оборонному відомстві ФРН назвали висловлювання командувача військово-морських сил Кая-Ахіма Шенбаха щодо втрати Україною тимчасового окупованого Криму такими, що "жодним чином не відповідають позиції федерального міністерства оборони".

Як передає Укрінформ, відповідний коментар МО Німеччини опублікувало німецьке видання Bild.

"Заяви за змістом та підбором слів жодним чином не відповідають позиції федерального міністерства оборони", - заявив представник МО Німеччини.

Як зазначає Bild, командувач німецьких ВМС тепер має виступити зі звітом перед генеральним інспектором ЗС Німеччини Еберхардом Цорном з приводу своїх скадальних заяв.

Як повідомлялося, командувач ВМС Німеччини, віцеадмірал Кай-Ахім Шенбах на конференції індійського інституту оборонних досліджень імені Манохара Паррікара заявив, що Кримський півострів "втрачений Україною, і він ніколи не повернеться до її складу". Він також вважає, що Росія - важлива країна, з якою необхідно підтримувати діалог, і що Путіна "треба поважати".

Міністерство закордонних справ України назвало категорично неприйнятними висловлювання командувача Військово-морських сил Німеччини. У МЗС затребували роз’яснення з боку німецького уряду, "як слова командувача ВМС корелюються з послідовною підтримкою Німеччиною Кримської платформи". Також у відомстві заявили, що вимагають публічного спростування висловлювань командувача ВМС з боку уряду Німеччини, які підважують суверенітет та територіальну цілісність України і підривають зусилля із деескалації безпекової ситуації в Європі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ