Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

Порошенко очікує, що Україна приєднається до НАТО після Північної Македонії

22 лютого, 2019 - 20:26
ФОТО МИКОЛИ ЛАЗАРЕНКА

Україна очікує від керівництва та країн-членів НАТО надання Плану дій щодо членства та конкретної дати вступу до Північноатлантичного альянсу.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час спільної з Президентами Литви і Польщі прес-конференції у Любліні, повідомляє Укрінформ.

"Конкретним кроком, який ми чекаємо з боку керівництва НАТО і країн-членів, я відчув це і почув це під час останньої Північноатлантичної ради за участю керівництва всіх країн-членів, - це є надання Україні Плану дій щодо членства і визначення конкретної дати, коли Україна може стати тепер уже, я так розумію, 31-м членом НАТО, бо НАТО постійно розширюється", - зазначив Порошенко.

Водночас він підкреслив, що Україна зі свого боку має забезпечити відповідність держави критеріям, необхідним для вступу в НАТО.

"Мова йде не лише про безпекові критерії, мова йде про верховенство права, про демократію, про вільні і чесні вибори, про те, щоб демократичні традиції, які продемонструвала Україна, були закріплені", - наголосив президент.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ