Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Продовжую боротися за надання медичної допомоги політв'язням Грибу та Бекірову, - Денісова

22 лютого, 2019 - 11:38
Фото: Facebook

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова наполягає на наданні належної медичної допомоги політв'язням українцям Павлу Грибу і Едему Бекірову.

Це питання вона порушувала під час зустрічі з російським омбудсменом Тетяною Москальковою в четвер у Афінах, повідомила на сторінці у Facebook за підсумками зустрічі Уповноважений Верховної Ради з прав людини.

"Продовжую боротися за надання медичної допомоги та дотримання прав українських політв'язнів Павла Гриба і Едема Бекірова. Знову вказала Тетяні Москальковій на наявність у них небезпечних хвороб і жахливі умови перебування. (...) Висловила глибоку стурбованість через самопочуття українців і звернулася з вимогою посприяти в наданні їм належної медичної допомоги", - написала Л.Денісова.

Вона зазначила, що за результатами обстежень Ростовського діагностичного центру були зроблені висновки про стан здоров'я П.Гриба як російськими, так і українськими лікарями. "Павло потребує термінового хірургічного втручання і лікування. Незважаючи на це, українського лікаря, який прибув до Ростова-на-Дону 18 лютого, не допустили. У побаченні відмовили навіть матері Павла та українському консулу. Його стан неможливо було оцінити, так як судове засідання не відбулося", - пояснила український омбудсмен.

Окрім того, не отримує необхідної медичної допомоги і кримськотатарський активіст Едем Бекіров, якого утримують на території тимчасово окупованого Криму. "Чоловікові також провели обстеження, але все його лікування звелося до трьох ін'єкцій інсуліну на день. При цьому я продовжую отримувати інформацію про погіршення стану його здоров'я", - повідомила Людмила Денісова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ