Відродження духу народного в діяльності невеликої верхньої верстви залежить від близькості цієї верстви до маси й любові до неї.
Пантелеймон Куліш, український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик

У Херсоні перейменують вулицю на честь Катерини Гандзюк

22 лютого, 2019 - 12:24
Фото автора

22 лютого, під час пленарного засідання сесії Херсонської міської ради депутат від «Свободи» Євген Матковський вніс пропозицію перейменувати вулицю Лютеранську в Херсоні на вулицю імені Катерини Гандзюк. Рішення підтримала більшість. «За» проголосували 38 депутатів.

«Минулого року дуже жорстоко вбили відому херсонську активістку та політичного діяча Катерину Гандзюк. Ім’я Катерини Гандзюк стало символом боротьби активних молодих людей проти безкарності та свавілля, символом самовіддачі, служіння ідеалам правди, честі та гідності. Я точно знаю, що в нашому місті багато хто знав, любив Катю і підтримував її боротьбу. Я знаю, що в інших містах є ініціативи по перейменуванню вулиць на честь Катерини Гандзюк. Але правильно буде розпочати цей процес саме в рідному для Каті місті Херсоні», – заявив на сесії Євген Матковський.  

Вулиця Лютеранська розташована в центрі Херсона. На цій вулиці знаходиться Головне управління Національної поліції в Херсонській області.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ