Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

На відновлення моряка Сороки після операції знадобиться до року, - адвокат

22 березня, 2019 - 15:20
Фото: Василь Сорока (facebook.com)

На відновлення  функцій руки українського військовополоненого моряка Василя Сороки, який був прооперований 18 березня в РФ, знадобиться від півроку до року.

Про це повідомляється на Facebook адвоката Сергія Бадамшина.

Адвокат повідомив, що поранення руки виявилося серйознішим, ніж передбачалося при обстеженні: сухожилля згиначів 2-4 пальців руки були не просто пошкоджені (перебиті) осколком, а геть відсутні.

"Лікарі при операції, зробивши, розріз, побачили повну відсутність сухожиль і остовпіли: "а де вони?" Але паніки не було, все обійшлося професійними діями. У підсумку зроблена пересадка частин здорових сухожиль на відсутнє місце. Операція тривала понад 3 години", - нааписав Бадамшин.

Також він повідомив, що осколків виявилося більше, ніж виявили при обстеженні. Витягли всі осколки - 8 штук.

"Увечері того ж дня Василя повернули в СІЗО. Температури немає. Антибіотики дають. Перев'язки робили 18, 19, 20 березня, далі 1 раз в 3-4 дня. Шви знімати будуть за 2 тижні в СІЗО. Гіпс (лангету) через 5-6 тижнів. Сухожилля будуть гоїтися півроку-рік. Болі є, але є надія на одужання і відновлення функцій", - повідомив адвокат.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ