Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Команда Порошенка продовжуватиме європейський вектор розвитку України, - Герасимов

22 квітня, 2019 - 13:59
Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

Команда нинішнього президента України Петра Порошенка продовжуватиме втілення стратегії європейського вектора розвитку України і відстоюватиме досягнення країни, заявляє голова фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Артур Герасимов.

"Команда Петра Порошенка продовжуватиме втілення стратегії європейського вектора розвитку держави. І ми відстоюватимемо кожне із перелічених досягнень і від ворога, і від некомпетентності, і від усіх бажаючих реваншу Україні", - заявив А.Герасимов на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Він також перерахував досягнення в різних сферах, які відбулися за час президентства П.Порошенка.

"Коли хтось говорить, що Україна втратила п’ять останніх років, значить, цей хтось просто стояв осторонь і блазнював у той час, як мільйони українців на чолі з Петром Порошенком захищали, реанімували та відбудовували країну", - зазначив А.Герасимов.

Як повідомлялося, у другому турі виборів президента України за даними національного екзит-полу шоумен Володимир Зеленський набирає 73% голосів, а нинішній глава держави Петро Порошенко - 25,5%. Згідно з екзит-полом, проведеним на замовлення ТСН (телеканал "1+1"), за В.Зеленського проголосували 72,7% виборців, за П.Порошенка - 27,3%. За даними екзит-полу, оприлюдненими на телеканалі "112.Украіїна", В.Зеленський у другому турі виборів президента України набирає 73,7% голосів, П.Порошенко - 26,3%.

Після оприлюднення результатів екзит-полів П.Порошенко зателефонував В.Зеленському і привітав його з перемогою на виборах президента України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ