Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Президент Молдови сподівається на якнайшвидшу зустріч із Зеленським

22 квітня, 2019 - 15:11
Фото: Reuters

Президент Молдови Ігор Додон висловив сподівання на якнайшвидшу зустріч із Володимиром Зеленським і привітав його з перемогою на виборах президента України.

Про це йдеться в тексті привітання, оприлюдненому в понеділок на сайті адміністрації президента Молдови, передає Інтерфакс-Україна.

І.Додон висловив сподівання, що "багатовікові добросусідські дружні відносини між нашими народами і країнами, що ґрунтуються на конструктивній співпраці і взаєморозумінні, будуть і надалі успішно розвиватися і зміцнюватися".

"У цьому контексті сподіваюся, що незабаром у нас з'явиться можливість зустрітися і комплексно обговорити порядок денний двосторонніх відносин", - сказав І.Додон.

Протягом понад двох років на посаді президента І.Додон неодноразово робив спроби зустрітися з президентом України. Однак Петро Порошенко категорично відмовлявся від зустрічей, хоча приїжджав до Молдови і кілька разів зустрічався з прем'єр-міністром Павелом Філіпом.

Українська влада зазначала, що зустрічі глав держав не буде доти, доки І.Додон не визнає офіційно Крим складовою частиною України. Під час виборчої кампанії він заявив в одній із передач, що "Крим належить Росії". Хоча І.Додон намагався скоригувати своє висловлювання, влада України заявила, що очікує від нього офіційних вибачень.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ