Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Рада Європи сподівається на продовження співпраці з Україною у сфері реформ

22 квітня, 2019 - 13:42
Фото: Reuters

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні.

Про це він написав у Twitter.

Warm congratulations to Volodymyr Zelensky on winning the presidential elections. Ukraine is a valued member of the Council of Europe. We look forward to continue our cooperation on reforms, including the development of a decent and credible judiciary.

— Thorbjørn Jagland (@TJagland) 22 апреля 2019 г.

"Теплі вітання Володимиру Зеленському з перемогою на президентських виборах. Україна є важливим членом Ради Європи. Ми сподіваємося на продовження співпраці у сфері реформ, включаючи розвиток гідної та надійної судової системи", - зазначив Ягланд.

Посол України у Раді Європи Дмитро Кулеба прокоментував привітання Ягланда.

"Генсек Ради Європи привітав В.Зеленського. Підтвердив, що РЄ готова і надалі підтримувати реформи, особливо судову. Якби він ще відмовився підтримувати безумовне повернення РФ в ПАРЄ, взагалі ціни б йому не було. Ягланд скоро піде з посади, але РЄ і надалі підтримуватиме реформи", - написав Кулеба у Twitter.

Генсек Ради Європи привітав В.Зеленського. Підтвердив, що РЄ готова і надалі підтримувати реформи, особливо судову. Якби він ще відмовився підтримувати безумовне повернення РФ в ПАРЄ, взагалі ціни б йому не було. Ягланд скоро піде з посади, але РЄ і надалі підтримуватиме реформи https://t.co/THX691FmiN

— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) 22 апреля 2019 г.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ