Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Трамп підтвердив готовність США підтримувати реформи в Україні у розмові з Зеленським

22 квітня, 2019 - 14:18
Фото: Reuters

Президент США Дональд Трамп у розмові з переможцем президентських виборів в Україні Володимиром Зеленським підтвердив готовність Вашингтона надалі підтримувати реформи та зміцнення демократії в Україні.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому, поширеному за результатами спілкування Трампа із Зеленським в неділю, передає Укрінформ.

"Президент Дональд Трамп поспілкувався сьогодні з обраним президентом Володимиром Зеленським та привітав його з перемогою на виборах в Україні 21 квітня", - зазначається в повідомленні.

Глава Білого дому назвав вибори важливою віхою в історії України й відзначив, що вони пройшли в мирний і демократичний спосіб.

Трамп підтвердив підтримку Сполученими Штатами суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, підкреслили в Білому домі. Крім того, президент США висловив готовність працювати з обраним президентом і українським народом в напрямку "реалізації реформ, необхідних для зміцнення демократії, збільшення процвітання та викорінення корупції в країні".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ