Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Супрун у Женеві закликала виключити Росію з Радбезу ООН

22 травня, 2019 - 10:10
Фото з архіву "Дня"

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун виступила на 72-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров‘я в Женеві.

Про це інформує прес-служба МОЗу.

Вона розповіли про зміни в системі охорони здоров’я в Україні. Також в. о. міністра наголосила, що нашій державі вдається впроваджувати реформи у важких умовах, попри агресію РФ.

Супрун розповіла міжнародній спільноті про 1,5 млн українців, котрі були змушені покинути власні домівки на Донбасі, через війну, яку розв’язав Кремль.

“Що б ви робили, якби 70 ваших громадян були викрадені та засуджені у постановочних судах на основі вигаданих звинувачень і заслані у колонії до Сибіру? Це доля режисера Олега Сенцова з Криму і десятків кримських татар”, – риторично запитала вона у своїх колег з інших країн.

Також в.о. міністра згадала про 24 українських моряків, захоплених у полон, а також про незаконну видачу російських паспортів в ОРДЛО.

Уляна Супрун наголосила, що війна з Росією вже забрала життя 13 тисяч людей.

“ООН не повинна толерувати присутність Російської Федерації у Раді Безпеки, доки та не повернеться до системи міжнародного права, починаючи з виведення військ та командних структур з окупованих територій України (Донбасу та Криму) і звільнення всіх військовополонених та політичних в’язнів. Санкційний режим повинен бути збережений і розширений. Суверенітет України належить українцям, і доля України вирішуватиметься українцями, а не столицями інших держав”, – підсумувала вона.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ