Найспекотніші куточки у пеклі залишені для тих, хто за часів найбільших моральних зламів зберігав нейтралітет.
Данте Аліг'єрі, італійський поет, мислитель, богослов, один з засновників літературної італійської мови, політичний діяч

На Львівщині число інфікованих COVID-19 зросло до 65 осіб

22 травня, 2020 - 12:14
Фото Романа БАЛУКА

Станом на 22 травня, коли в Україні вже йдеться про значне послаблення карантинних заходів, у Львівській області знову збільшилася кількість осіб, в яких виявлено коронавірусну інфекцію. Про це розповіла заступник міського голови Львова та керівник міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна й оприлюднила загальну статистику: 1240 випадків інфікування, з них 33 – смертельні. 250 пацієнтів одужали.

За весь період карантину до  обласної інфекційної лікарні звернулись 4536 осіб, госпіталізовані – 577, на амбулаторному лікуванні перебувають 3959 осіб, виписані – 411. Зараз у лікарні 174 особи, з них у реанімації – 7, на апараті штучної вентиляції легень – 4.

За добу 21 травня лабораторні центри Львова провели 303 ПЛР-тести, з яких 65 виявилися позитивними (31 інфікований – містяни).
За оперативною інформацією, що її подає облдержадміністрація, за попередню добу госпіталізовано з підозрою на коронавірус 53 особи, скеровано на самоізоляцію 25, перебувають в стаціонарах 404 хворих: 174 – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 57 –  у Центрі легеневого здоров'я, 63 – у 8-й міській клінічній лікарні, 40 – у 1-й міській клінічній лікарні, 62 – у госпіталі ветеранів війни та репресованих. Ушпиталюють з COVID-19 пацієнтів у лікарні Стрия, Кам'янки-Бузької, Стебника та Сокаля (відповідно – 16, 5, 4 і 2). 30 осіб перебувають у реанімації, 12 – на апараті ШВЛ.
Попри те, що у Львові – найбільше число інфікованих, вже з понеділка у місті можуть почати частково відкривати дитячі садочки і послаблювати карантинні заходи (збільшити кількість одиниць рухомого складу) у громадському транспорті. Про це в ефірі радіо «Люкс FM» розповів міський голова Андрій Садовий. «Діти в школах закінчать навчання онлайн, а в садочках ми готові приймати дітей вже з понеділка», – сказав мер. І додав, що фінальне рішення по цих двох пунктах сьогодні повинна прийняти міська комісія з питань надзвичайних ситуацій, бо статистика щодо нових хворих на COVID-19 (+ 65) – не втішає.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ