Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Наразі говорити про коаліцію немає потреби, - Разумков

22 липня, 2019 - 12:32
Фото: radiosvoboda.org

Наразі «Слуга народу» не бачить потреби говорити про формування коаліції у Верховній Раді.

Про це заяви керівник партії Дмитро Разумков під час брифінгу, передає «УП».

«Співпрацювати у Раді ми зможемо з усіма політичними силами, які будуть збігатися з нами в ідеологічних поглядах, у тому базовому баченні розвитку нашої країни», — зазначив глава «Слуги народу».

«Але наразі говорити про коаліцію, мабуть, не доводиться, оскільки ми бачимо достатньо непогані наші результати. І ми ще не до кінця бачимо результати наших колег чи опонентів по Верховній Раді», — додав він. 

На питання, чи погодилась би партія підтримати на пост прем’єр-міністра Святослава Вакарчука, Разумков зазначив, що кандидатуру прем'єра пропонує коаліція, про яку зараз говорити не доводиться.

«Давайте подивимося результати «Голосу» і результати «Слуги народу». Думаю, у нашій команді достатньо людей, які можуть відповідати тим викликам, які є у країні. У нас є по 2-3 людини на кожну посаду», — наголосив політик, однак прізвища кандидатів називати не став.

Водночас Разумков запевняє, що українцям не варто боятися узурпації влади.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ