Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

На Південному вокзалі у Києві відкривається незвичайна виставка

22 липня, 2021 - 10:20

Найкращі роботи Міжнародного фестивалю-конкурсу DonorUA ART Project оформили у виставку, яка буде проходити на Південному Вокзалі міста Київ із 23 липня до 6 серпня 2021 року.

Виставку об 11:00 відкриватимуть президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» Ірина Славінська-Ріцнер,

Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, представники Укрзалізниці, Департаменту охорони здоров’я, журі та переможниця DonorUA Art Prolect тощо.

Уже 3-й рік поспіль ДонорUA об’єднує мистецтво та донорство заради порятунку життя.

Цього року надійшло 78 робіт із різних куточків світу: Бразилії, Нової Зеландії, США, Грузії, України, Китаю, Росії тощо.

Автори зобразили донорство у своїх анімаціях, малюнках, фотографіях і навіть вишивках.

Цьогорічна тема – «Донорство – це про життя». Оцінювали отримані матеріали Катерина Лихач, Надія Ткаченко, Надія Кушнір, Аліна Головльова.

У 2021 році переможниця Ірина Руснак отримала 10 000 грн., а її анімація стала символом донорства. Також вона отримала річну підписку на Projector.

Для виставки авторка адаптувала роботу під малюнок.

На виставці будуть представлені роботи: Коробко Маргаріти-Анастасії, Лоцької Юлії, Танич Поліни, Вале Ірини, Gwilym Devey, Позюмської Катерини, Thunder Rockets, Ana Miminoshvili, Рубан Юлії, Помогайбо Євгенії, Панича Артема, Балицької Катерини, Ромжа Олександри, Гусаковського Антона, Сичевської Влади, Лисенко Катерини, Цибульської Вікторії. Загалом буде представлено 20 робіт. Посиланням на всі роботи конкурсу: https://art.donor.ua/

Кров не виробляють у лабораторії, її можуть дати тільки люди. Ми щасливі, що цим конкурсом можемо красиво й естетично донести потребу в донорській крові.

Разом до великої мети — порятунку людських життів.

Довідка: ДонорUA – автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, розроблена в березні 2015 року з метою популяризації донорського руху в Україні. Проєкт створений у співпраці ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України»  й української ІТ-компанії DevRain.

Журі:

1. Катерина Лихач — графічна дизайнерка й ілюстраторка. Її роботи друкували у виданні Void, арт-платформи Subbaculture: street style scenes. Працює над проектом із київськими та нідерландськими митцями, зокрема створила календар 2021 року з київськими фотографами. Переможниця DONORUA ART Project 2018 року;

2. Наталія Ткаченко — засновниця арт-платформи Spilne Art — першої в Україні онлайн-платформи, яка робить сучасне мистецтво досяжним. Співпрацює з такими митцями, як Дацюк Ксенією, Камінським Романом, Тарасюком Антоном, Чикало Ольгою та іншими;

3. Надія Кушнір — українська дизайнерка, ілюстраторка та авторка дитячих книжок, створила інтернет-комікс «Гусь», що розлетівся по всьому світу. Оформила більше 70 дитячих, підліткових і дорослих книжок, зокрема «Кузя, Зюзя та компанія» Всеволода Нестайка, (видавництво «Наш формат»), авторських книжок «Зуб» і «Пуп» (видавництво «Книгаренька») та інших книг для видавництв «Веселка», «Урбіно», Vivat і т. д. Ілюстраторка року 2017 за версією «Барабука» і входить до списку Top 30 under 30;

4. Аліна Головльова — засновниця студії Stop motion, курсів з анімації So Daze, де створили більше 400 відео для всеукраїнських і всесвітніх брендів. Вона професійна аніматорка та режисерка.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ