Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

Зеленський підписав закон щодо спрощення закупівель товарів та послуг, необхідних для боротьби з COVID-19

22 липня, 2021 - 13:18
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про зміни у закон "Про публічні закупівлі" щодо спрощення закупівель товарів та послуг, необхідних для боротьби з COVID-19.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Відповідно до закону, на період дії карантину змінюється підхід до закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для виконання заходів із запобігання виникненню та поширенню COVID-19.

Зокрема, без застосування процедури публічних закупівель можуть закуповуватися лікарські засоби, вакцини або інші медичні імунобіологічні препарати, витратні матеріали для надання медичної допомоги хворим та медичні вироби для вакцинації від COVID-19, медичне обладнання для закладів охорони здоров'я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів.

Зазначається, що вичерпний перелік таких лікарських засобів та порядок їхньої закупівлі визначатиме Кабінет міністрів.

За результатами закупівлі замовник повинен оприлюднити звіти про укладання договору про закупівлю та його виконання, а також договір про закупівлю з усіма додатками до нього.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ