З історії маємо немало прикладів, коли фізично сильніший народ підбивав собі народ із більшою духовою культурою, але довго володіти ним не міг, і духова культура завжди перемагає.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Позов РФ проти України до Європейського суду з прав людини шансів на задоволення не має, - Кулеба

22 липня, 2021 - 20:21
Фото: Reuters

Позов РФ проти України до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) було подано з пропагандистською метою, він не має жодних шансів на задоволення.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Не втручаючись у правосуддя ЄСПЛ, я можу абсолютно запевнити, що ця позовна заява не має жодних шансів на те, щоб бути задоволеною, і подана вона Росією виключно з пропагандистською метою. Жодних інших результатів, крім інформаційного шуму та витраченого часу суду на написання відповіді, у цього подання не буде", - сказав Кулеба на спільному брифінгу з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сіярто в зоні ООС.

Раніше в четвер РФ уперше звернулася до ЄСПЛ з міждержавною скаргою на іншу державу - Україну, скарга стосується цілої низки порушень, зокрема загибелі мирного населення, придушення свободи слова та водної блокади окупованого РФ Криму. Також РФ зазначила в міждержавній скарзі до ЄСПЛ, що відповідальність за катастрофу малайзійського "Боїнга" рейсу MH17 на Донбасі лежить на Україні, яка не закрила повітряний простір над зоною бойових дій і пізніше не розслідувала цієї обставини.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ