Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

В Одесі до Дня Незалежності завершать реконструкцію музично-драматичного театру

22 липня, 2021 - 16:15
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька

Реконструкцію будівлі Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. Василя Василька, яка відбувається в межах президентської програми "Велике будівництво" буде завершено до Дня Незалежності.

Про це повідомляється на сайті Одеської облдержадміністрації.

Зазначається, що наразі відновлюють фасад театру. Загальну вартість реконструкції об'єкта оцінюють у 19,8 млн грн.

"Об'єкт культури, який було обрано до 30-річчя Незалежності, а це театр імені Василька, ми переконані, буде зданий вчасно. І в День Незалежності він запросить глядачів на черговий спектакль", - наводить слова голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького прес-служба.

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. Василя Василька розташований у будівлі початку XX століття, яка є пам'яткою культурної спадщини України, відомій як театр Сибірякова. Будівля театру була побудована в 1903 році, відкриття театру відбулося 16 жовтня 1903 року.

Раніше заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко повідомляв, що цього року в межах президентської програми стартує "Велика реставрація", метою проекту є комплексне оновлення 150-ти об'єктів культурної спадщини України протягом кількох років.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ