Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

Від початку року Україну відвідали майже 14 тисяч туристів із Саудівської Аравії

22 липня, 2021 - 19:09
Фото: Reuters

Від початку року Україну вже відвідали до 14 тисяч громадян Саудівської Аравії – це майже учетверо більше, ніж у 2020 році.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"На початку червня разом із очільницею ДАРТ (Державне агентство розвитку туризму – ред.) Мар’яною Олеськів обговорювали співпрацю з міністром туризму Королівства Саудівська Аравія Ахмедом Аль-Хатебо. 11 червня – перший прямий авіарейс з КСА до України. А за даними на сьогодні, нашу країну відвідало вже до 14 тисяч туристів – громадян Саудівської Аравії (до прикладу, у 2020-му – лише 4 тисячі). Це потужний поштовх для туристичної інфраструктури України, що переживала не найкращі часи після ковідних заборон та обмежень", – зазначив Ткаченко.

Він додав, що туристи з країн Перської (Арабської) затоки залишають в Україні близько 32 млн грн на місяць. За словами міністра, щоб приваблювати іноземців і наступного року, Україні потрібно забезпечити комфортні умови для цього: якісні дороги, сервіс, реставрація та ремонт об’єктів, що можуть бути туристичними "магнітами", аудіогіди та меню іноземними мовами.

"А чим більше іноземних туристів ми зацікавимо, тим більше шансів, що хтось з них залишить у нас в країні не лише туристичний збір, а й стане реальним інвестором в нашу економіку. Зовсім скоро ми повідомимо вам про нову туристичну співпрацю ще з однією країною. Слідкуйте за новинами МКІП та ДАРТ", – повідомив міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ