Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Microsoft зірвала спробу атаки хакерів РФ

22 серпня, 2018 - 12:53
Фото: Reuters

Компанія Microsoft нещодавно зірвала спробу афільованих із російським урядом хакерів украсти дані користувачів з консервативних груп, які агітують за розвиток демократії та кібербезпеки у світі.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву компанії.

"У понеділок Microsoft повідомила, що нещодавно зірвала спробу хакерів, афільованих із російським урядом, вкрасти дані користувачів з консервативних груп, які агітують за демократію та кібербезпеку", - йдеться у публікації.

Минулого тижня відділ із боротьби з дигітальними злочинами компанії, за рішенням суду, взяв під контроль шість інтернет-доменів, створених групою Strontium, більш відомою як Fancy Bear або APT28, які пов'язані з російським урядом.

За даними компанії, зловмисники створили три фейкові веб-сторінки в інтернеті, які схожі на сайти Сенату США, Міжнародного республіканського інституту, який агітує за демократичні принципи в світі, та Інституту Хадсона, в якому вже відбулися кілька дискусій щодо кібербезпеки та який критикував російський уряд. Російські хакери надсилали з цих веб-сторінок електронні листи з вимогою ввести свої логіни й паролі для входу на зазначені сайти, щоб таким чином вкрасти дані.

Як повідомлялося, 13 липня Мін'юст США оприлюднив офіційні обвинувачення проти 12 громадян Росії, які працюють у ГРУ, у послідовному втручанні у вибори в США шляхом хакерських атак і зламів, спрямованих проти штабу демократів.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...