Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Лукашенко доручив закрити страйкуючі підприємства

22 серпня, 2020 - 18:54
Фото: Reuters

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в суботу, 22 серпня, закликав глав регіонів в найближчі дні закрити підприємства, на яких проходять страйки.

"Я прошу губернаторів, голів виконкомів, якщо хтось не хоче працювати - не змушуйте. Не треба. Ми їх все одно не змусимо і не вмовимо. Але якщо підприємство не працює - з понеділка замок на ворота. Зупинимо", - заявив він на провладному мітингу в Гродно, передає Deutsche Welle.

Політик вважає, що в такому разі "люди охолонуть". "Розберемося потім, кого запросити на це підприємство", - зазначив він.

Крім того, Лукашенко застеріг священнослужителів від втручання в політику. "Стати розсудливим і займіться своєю справою. В храми люди повинні приходити молитися. Церкви, костели - не для політики", - підкреслив чинний глава держави.
Лукашенко прирівняв більшість знімків побиття до фейк

Політик не залишив без уваги тему побиття і катування затриманих після протестів. Лукашенко назвав більшість знімків людей, побитих силовиками, "постановочними кадрами". "Ці фейки весь час наповнюють наш ефір. В інтернеті хто сидить? 60 відсотків показували синці. 60 відсотків - постановочні кадри!" - заявив він. При цьому президент закликав учасників провладного мітингу "пробачити" силовиків, "навіть якщо вони десь помилилися".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ