Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

У Варшаві працівники бюджетної сфери протестували з вимогою більш високих зарплат

22 вересня, 2018 - 21:55
Фото Reuters

Близько 20 тисяч працівників бюджетної сфери вийшли на акцію протесту у Варшаві з вимогою більш високих зарплат. Про це повідомляє ЄП з посиланням на RMF 24.

В акції протесту взяли участь вчителі, пожежники, рятувальники, рядові працівники судів, люди, які працюють у сфері охорони здоров’я, соціальні працівники.

 Вони вимагали негайного збільшення зарплат і зустрічі з прем’єром Матеушем Моравецьким.

"Якщо є гідна заробітна плата, то пенсійне забезпечення також буде гідним. Ми відчуваємо себе недооціненими. Нам ще потрібно багато законодавчих змін, щоб ми всі могли бути щасливими", - заявили протестувальники.

У демонстрації взяли участь профспілки з усієї Польщі, представники найбільших міст і невеликих містечок. Усі підкреслювали, що Польща потребує вищої заробітної плати і що вони не хочуть бути рабами в центрі Європи.

"З нас досить урядової політики, її зарозумілості, браку діалогу і брехні прем’єра Моравецького" - заявив представник однієї з профспілок.

Особливо протестувальники були обурені словами Ярослава Селліна, заступника міністра в уряді "Права і справедливості", який заявив, що "треба бути сліпим, щоб не помітити покращення становища працівників у Польщі".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...