Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Спортсмени з десяти країн світу взяли участь у щорічному марафоні у Дніпрі

22 вересня, 2019 - 22:35
Фото: dniprorada.gov.ua

У Дніпрі триває четвертий щорічний «АTB Dnipro Marathon».

Цьогоріч подія, що проходить у рамках програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», зібрала рекордні для міста 4,5 тис. учасників із різних країн світу, повідомляє прес-служба Дніпропетровської міської ради на офіційному сайті.

На центральній площі для бігунів і вболівальників розгорнули спортивне містечко. Тут є все необхідне.

«Вітаю всіх любителів спорту. Це – велика міжнародна подія. Сьогодні тут близько 4,5 тис. спортсменів, а починали ми з 800. У великих містах Європи та світу проходять такі спортивні заходи, тож для Дніпра це велика честь», - сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко 21 вересня.

Також, за його словами, місто доклало всіх зусиль, щоб організувати спортивну подію на найвищому рівні.

«Бігова спільнота збільшується і має тенденції для подальшого зростання. Тож у ювілейний п‘ятий рік очікуємо ще більше людей. Також радує, що зростає кількість маленьких дистанцій. Цьогоріч ми зібрали 840 учасників на дистанцію 5 кілометрів. Це говорить про те, що все більше людей обирають для себе біг і здоровий спосіб життя», - зазначила президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпра Марина Філатова.

Призовий фонд марафону цьогоріч становить 300 тисяч гривень. Генеральним спонсором є компанія «АТБ-Маркет».

«Дякую місту за допомогу в організації. Запрошую всіх взяти участь у наступному марафоні», – повідомив генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков.

Четвертий «АTB Dnipro Marathon» – це також майданчик для особистих досягнень легкоатлетів. Так, цьогоріч спортсмен із Польщі планує встановлювати так званий рекорд Гіннеса, коли за менш ніж два роки він пробіжить 100 марафонів у ста країнах світу.

Бігова подія також є доказом того, що спорт доступний для всіх, адже найстаршому учаснику марафону 82 роки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ