Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

ОБСЄ зафіксувала 5 танків та 21 "Град" окупантів з порушенням ліній відведення

22 вересня, 2020 - 12:04
Фото: osce.org

СММ ОБСЄ зафіксувала на окупованих районах Донбасу 5 танків та 21 реактивну систему залпового вогню типу БМ-21 "Град", які були розміщені з порушенням ліній відведення.

Про це повідомляється в опублікованому у понеділок щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) № 225/2020.

“Місія зафіксувала 5 танків та 21 реактивну систему залпового вогню (РСЗВ), розміщені з порушенням ліній відведення в непідконтрольних урядові районах Донецької та Луганської областей відповідно", - зазначається у звіті.

Танки були виявлені на полігоні поблизу н. п. Новоселівка (37 км на північний схід від Донецька), а РСЗВ типу БМ-21 "Град"- неподалік н. п. Хрустальний (кол. Красний Луч, 56 км на південний захід від Луганська).

Крім того, у двох постійних місцях зберігання важкого озброєння в непідконтрольному урядові районі Луганської області 20 вересня СММ виявила, що там і дотепер бракує 1 РСЗВ (БМ-21 "Град", 122 мм) та 1 буксированої гаубиці (2С1 "Гвоздика", 122 мм). При цьому, відсутність ще однієї буксированої гаубиці (2А65 "Мста-Б", 152 мм) була зафіксована вперше.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ