Існування нації спирається на свідому волю її членів.
Іван Лисяк-Рудницький, історик, публіцист, педагог, дослідник української суспільно-політичної думки

ООН: З початку агресії РФ на Донбасі загинули 3 367 цивільних

22 вересня, 2020 - 15:32
Фото: Reuters

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні зафіксувала із початку російської агресії на Донбасі загибель 3 тисяч 367 цивільних осіб та поранення 7 тисяч осіб.

Про це заявила голова місії Матільда Богнер під час презентації нової доповіді про права людини, яка охоплює шість місяців моніторингу в період з 16 лютого по 31 липня, повідомляє Укрінформ.

“Із моменту початку конфлікту загальна кількість загиблих цивільних осіб 3 тисячі 367 осіб, більш ніж 7 тисяч зазнали травм та поранень”, - зазначила вона.

Водночас Богнер поінформувала, що із 1 січня по 31 липня цього року місія зафіксувала загибель 18 цивільних осіб та поранення 89 осіб.

За її словами, вказані цифри на 10% менші у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Разом з тим Богнер запевнила, що із 1 серпня місією не зареєстровано жодного загиблої цивільної особи та жодного руйнування цивільних об’єктів у результаті воєнних дій.

“Ми закликаємо сторони конфлікту продовжувати поважати це припинення вогню і повністю відповідати положенням міжнародного гуманітарного права”, - додала вона.

Як повідомлялося, російські регулярні війська та керовані РФ бойовики навесні 2014 року окупували окремі райони Донецької та Луганської областей України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ