Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Загрози призупинення безвізу для України наразі немає, - Боррель

22 вересня, 2020 - 20:29
Фото з архіву "Дня"

Загрози призупинення Європейським Союзом безвізового режиму для України наразі немає, оскільки на даний час виконуються всі необхідні критерії.

Про це заявив віцепрезидент Європейської комісії, високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель на спільному з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою брифінгу 22 вересня в Києві, повідомляє Укрінформ.

"Що стосується призупинення безвізового режиму, в ЄС є відповідний механізм, у рамках якого готуються регулярні звіти щодо дотримання всіх вимог. Останній такий звіт датований 20 липня, і відповідно до цього звіту, було підтверджено, що Україна відповідає усім орієнтирам, пов'язаним з безвізовим режимом. До цього дня так і є", - сказав Боррель.

Водночас додав він, у звіті також наголошувалося на важливості подальшої ефективної незалежної роботи антикорупційних органів і уникненні політизації правоохоронних органів.

Своєю чергою Кулеба запевнив Борреля, що Україна залишається "вірною реформаторському порядку денному".

"Ми зацікавлені у функціонуванні незалежної антикорупційної інфраструктури в Україні", - підкреслив глава українського МЗС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ