Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Кабміну доручили провести аналіз забезпечення українців житлом

22 вересня, 2021 - 11:46
Фото з архіву "Дня"

Верховна Рада доручила Кабінету Міністрів України здійснити комплексний аналіз стану забезпечення громадян житлом за категоріями в розрізі областей, міст, об'єднаних територіальних громад, відомств і загалом у країні.

Ухвалення відповідного проєкту постанови №5251 підтримали 343 народні депутати на пленарному засіданні в середу, пише "Інтерфакс-Україна".

Згідно з цим документом, проведений урядом аналіз має також включати дані про кількість українців, які перебувають у чергах, про кошти, необхідні для забезпечення громадян житлом з урахуванням його середньої вартості на відповідній території.

Крім того, Кабмін зобов'язали проаналізувати середній і максимальний термін перебування на обліку громадян, динаміку житлової черги з 1991 року, а також статистику отримання житла за останні десять років.

Метою такого аналізу має стати розроблення урядової програми забезпечення реалізації права громадян на житло.

Кабмін має поінформувати ВР і президента України про виконання цієї постанови в тримісячний термін.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ