Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

В Україні стартували стратегічні військові навчання «Об’єднані зусилля-2021»

22 вересня, 2021 - 14:55
Фото АрміяInform

В Україні розпочалися стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля-2021». Основна мета цих масштабних навчань ‒ підвищення оборонних спроможностей України та покращення взаємосумісності зі Збройними силами держав-членів НАТО.

Загалом у стратегічному командно-штабному навчанні «Об’єднані зусилля-2021» буде задіяно близько 12,5 тис. військових та понад 600 одиниць озброєння і військової техніки, повідомили в Міноборони.

До навчання для спільного виконання навчально-бойових завдань залучено військові підрозділи 15 країн, серед них ‒ 11 країн-членів НАТО та 4 країни-партнери. Крім того, від Північноатлантичного альянсу, а саме зі Стратегічного командування НАТО з операцій, запланована участь групи експертів.

Проведення стратегічних командно-штабних навчань сплановано у три етапи. На першому та другому етапі будуть відпрацьовані питання управління силами оборони держави під час відсічі збройної агресії.

На третьому етапі планується відпрацювання елементів управління угрупованнями військ під час ведення операцій із застосуванням багатонаціональних підрозділів зі складу Збройних сил держав-партнерів.

В основу практичних дій покладено виконання спільних завдань сил і засобів Збройних Сил України та держав-партнерів (членів НАТО).

Військові маневри триватимуть до 30 вересня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ