Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Міжнародна фінансова корпорація виділила 30 мільйонів доларів на інвестиції в Україні та Молдові

22 вересня, 2022 - 21:21

Міжнародна фінансова корпорація, що входить у структуру Світового банку, виділила 30 мільйонів доларів на інвестиції в Україні та Молдові. До цього Світовий банк інвестував в країну ще до 24 лютого, повідомляє Вільне радіо.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Сума інвестицій Міжнародної фінансової корпорації (IFC) — 30 мільйонів гривень. Зазначається, що ці кошти надали для проєктів в Україні та Молдові. В Україні інвестицію спрямують через цільовий фонд, яким керує американсько-українська Horizon Capital.

“Вона (Horizon Capital – ред.) інвестуватиме у швидкозростаючі технології, а також експортно-орієнтовані компанії, що працюють переважно в Україні та Молдові. Специфіка роботи Horizon Capital така, що компанія зазвичай інвестує приблизно по 10-30 мільйонів доларів в компанії з вартістю приблизно $50-150 млн. Інвестфонд зосереджується на підприємствах сектору інформаційних технологій (ІТ), електронної  комерції, інноваційних споживчих товарів і фінтех секторі”, — зазначають в пресслужбі Мінекономіки.

В міністерстві кажуть, що це перші інвестиції цієї корпорації в Україну з початку повномасштабного вторгнення. Та слідом за IFC очікують інвестиції також від Європейського банку реконструкції та розвитку, Німецької корпорації з інвестицій та розвитку, Швейцарського інвестиційного фонду, Голандської фінансової компанії тощо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ