Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Оголошенням про мобілізацію путін намагається виправдати свої катастрофічні невдачі, - прем'єр Британії

22 вересня, 2022 - 13:44
Фото з соціальних мереж

Оголошенням про мобілізацію президент рф володимир путін намагається виправдати свої катастрофічні невдачі, повідомила прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс.

"росії ніхто не загрожує. Проте доки ми зібралися тут сьогодні ввечері, в Україні варварська зброя використовується для вбивства та каліцтва людей, зґвалтування використовується як інструмент війни, сім'ї розриваються на частини. І сьогодні вранці ми бачили, як путін намагається виправдати свої катастрофічні невдачі: він подвоює ставку, відправляючи ще більше резервістів на страшну долю. Він відчайдушно намагається претендувати на мантію демократії для режиму без прав і свобод людини. І він робить ще більше неправдивих заяв і погроз. Це не спрацює. Міжнародний альянс сильний і Україна сильна", - сказала Трасс, виступаючи на Генасамблеї ООН у середу.

За її словами, контраст між поведінкою росії та сміливою і гідною першою леді України Оленою Зеленською, яка перебувала в ООН у середу, не може бути більш вражаючим.

"Українці захищають не лише свою країну - вони захищають наші цінності та безпеку всього світу. Ось чому ми маємо діяти. Ось чому до 2030 року Велика Британія витрачатиме на оборону 3% ВВП, зберігаючи за собою позицію провідного гравця у сфері безпеки в Європі", - наголосила Трасс.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ