...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Facebook відстежуватиме фейкові новини перед виборами в США

22 жовтня, 2019 - 16:21
Фото Reuters

Facebook позначатиме фейкові новини перед президентськими виборами 2020 року в Сполучених Штатах Америки (США).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Verge.

Зазначається, що Facebook представив новий набір інструментів для боротьби з маніпуляціями на виборах та поширенням фейків.

"Під президентські вибори 2020 року в США Facebook вводить інструменти відстежування, які дозволять користувачам бачити скільки кандидати в президенти США витрачають на Facebook, включаючи такі деталі як державні і регіональні витрати", - йдеться у повідомленні.

Крім того, соцмережа буде банити рекламу, яка закликає ігнорувати вибори.

Facebook відкриє більше інформації про власників сторінок через вкладку "Організації, які керують цією сторінкою". Там можна буде знайти юридичну назву організації, місто, номер телефону або веб-сайт.

Починаючи з листопада, видання, що знаходяться під редакторським контролем уряду, будуть позначені як "контрольовані державою ЗМІ". Це торкнеться таких ресурсів, як Russia Today.

Також тепер складніше буде розповсюджувати фейки - соцмережа почне додавати ярлики на помилкові і частково помилкові фотографій і відео, посилаючись при цьому на спростування з перевірених джерел.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ