Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Нідерланди вивчать, чому РФ закрила небо за добу до трагедії МН17

22 жовтня, 2019 - 16:34
Фото Reuters

Додаткове розслідування у справі про катастрофу MH17 на Донбасі, яке ініціював парламент Нідерландів, покликане вивчити дії України і Росії на момент трагедії

Про це в інтерв'ю Укрінформу заявив посол України в Нідерландах Всеволод Чанцев.

За його словами, парламент Нідерландів вирішив ініціювати розслідування, в тому числі тому, що родичі загиблих цікавляться діями російської і української влади.

"Вони хочуть зрозуміти більш докладно, як все відбувалося, як діяла України, а також як діяла РФ. Особливо - чому РФ закрила небо над Ростовською областю? Це велике питання, і цьому питанню буде приділятися значна увага. І сьогодні ніяких пояснень з російської сторони не було. Тому, якщо у когось є щось додатково сказати, то це саме Російській Федерації: як вона діяла в тих умовах, і чи були підстави закриття неба", - зазначив Чанцев.

Він підкреслив, що українська сторона надала всю інформацію.

"Мова не йде про якесь нове розслідування у відповідності з положеннями ICAO, але про дослідження практики управління повітряним рухом в умовах конфліктів, у тому числі дій України і РФ в липні 2014 року", - додав посол.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ