Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Юнкер назвав Brexit "марною тратою часу"

22 жовтня, 2019 - 12:40
Фото Reuters

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає історію з виходом Британії з Євросоюзу (Brexit) "марною тратою часу", яка забрала значну частину його п'ятирічного строку.

Про це він заявив на асамблеї в Страсбурзі, передає Reuters.

Юнкер зазначив, що Brexit був "марною тратою часу і енергії" і дратував його, так як через вихід Британії з ЄС недостатньо було зроблено для покращення життя громадян країн Євросоюзу. Він також зазначив, що схвалить угоду про Brexit тільки після того, як вона буде схвалена британським парламентом.

"Зараз нам потрібно дуже уважно стежити за подіями в Вестмінстері. Але неможливо уявити, що Європейський парламент ратифікує угоду до того, як це зробить Вестмінстер. Спочатку Лондон, а потім Брюссель і Страсбург", - підкреслив Юнкер.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що уряд Британії представив парламенту новий законопроект про Brexit. Один з пунктів скасовує необхідність проводити окреме голосування в парламенті для затвердження угоди з ЄС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ