Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Окупанти відкривали вогонь в районі Петрівського для дискредитації ЗСУ, - штаб

22 листопада, 2019 - 16:17
Фото: Facebook / Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Російсько-окупаційні війська відкривали провокаційний вогонь у межах ділянки розведення №3 в районі населеного пункту Петрівське, аби дискредитувати ЗСУ в очах місцевого населення та світової спільноти.

Про це повідомляє прес-служба штабу ООС на сторінці у Facebook.

“У щоденному звіті СММ ОБСЄ від 21 листопада зазначено, що 20 листопада 2019 року, камерою зафіксовано грубе порушення режиму припинення вогню з боку окупаційних збройних формувань у межах ділянки розведення №3 Петрівське”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, патруль ОБСЄ, який здійснював моніторинг ситуації за 2 км на північ від населеного пункту Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька), о 10.52 чув три черги з великокаліберного кулемету за 2-3 км на південь-південний захід (за оцінкою, у межах ділянки розведення).

Після проведеного аналізу, зазначають в штабі ООС, не важко здогадатись, що це чергова спроба дискредитації ЗСУ в очах місцевого населення на тимчасово окупованій території та світової спільноти. "Спроєктувавши цю подію на карту місцевості, можна отримати результат, що постріли були здійснені з тимчасово окупованої території окупаційними збройними формуваннями поблизу або в межах ділянки розведення №3 Петрівське в невідомому напрямку", - наголосили у штабі.

Підрозділи ЗСУ відповідно до умов розведення, з ймовірного місця порушення режиму припинення вогню вести обстріли фізично не можуть, запевнили в пресслужбі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ