Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Швеція призупиняє залізничне сполучення з Данією

22 грудня, 2015 - 20:19
Фото з архіву "Дня"

Найбільший шведський оператор залізничного сполучення оголосив про зупинку прямого сполучення з Данією, передає "Nyheteridag" з посиланням на прес-службу компанії.

Повідомляється, що у зв'язку з введенням нового закону, що вимагає перевірки на кордоні з Данією всіх пасажирів поїздів, найбільший шведський оператор залізничного транспорту з 4 січня 2016 року призупиняє рух прямих поїздів між Данією та Швецією через міст Ересунн.

Відтак, пасажири мають обирати інші маршрути для того, щоб потрапити до Данії.

"На сьогоднішній день компанія не може забезпечити повноцінну перевірку документів пасажирів на вокзалі Копенгагена, тому ми вирішили припинити рух поїздів. Зараз ми працюємо над тим, як вийти з цієї ситуації. Щойно воно буде знайдено, ми відновимо рух", – цитує видання директора по зв'язках з громадськістю компанії Моніку Берглунд.

Нагадаємо, що в Латвії побудують понад 200 станцій зарядки електромобілів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ