Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

США звинуватили Росію у порушенні правил СОТ

22 грудня, 2021 - 12:45
Reuters

Вашингтон вважає, що Росія у 2021 році продовжила відступати від зобов’язань, які взяла на себе при вступі до Світової організації торгівлі (СОТ).

Про це повідомили в офісі торгового представника США, пише УНН.

“За минулий рік Росія продовжила розвиток економіки по траєкторії, що відходить від керівних принципів СОТ: відсутність дискримінації, вільна торгівля, передбачуваність, прозорість і чесна конкуренція”, — йдеться в заяві.

Претензії до Росії пов’язані з політикою імпортозаміщення та обмеженням імпорту сільськогосподарської продукції. Також у заяві йдеться, що країна розширює державний контроль над економікою. США пообіцяли, що будуть “використовувати всі належні засоби для вирішення цього питання і збереження російських ринків відкритими для експорту з США”.

У липні 2021 року Євросоюз вступив у суперечку з Росією у СОТ. Звинувачення схожі з тими, що пред’являють Штати. У ЄС заявили, що через проведену в Росії політику імпортозаміщення європейські компанії зазнають дискримінації за участю в тендерах.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ