Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Військові керівники США і Росії провели телефонні переговори

22 грудня, 2021 - 19:42
Фото Reuters

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі обговорив у середу з начальником ГШ Росії Валерієм Герасимовим питання регіональної безпеки, а також зменшення ризиків конфлікту.

Про це йдеться в офіційному повідомленні речника Об’єднаного комітету начальників штабів США полковника Дейва Батлера, передає Укрінформ.

«Генерал Марк Міллі провів сьогодні телефонну розмову з начальником російського Генштабу генералом Валерієм Герасимовим. Воєначальники обговорили актуальні питання регіональної безпеки»,- зазначається в релізі, оприлюдненому за результатами переговорів.

При цьому уточнюється, що телефонна розмова відбулася в продовження діалогу з метою зменшення ризиків, а також розв’язання конфліктів. Відповідно до сталої практики, обидва лідери погодилися не розголошувати деталі спілкування, зазначили в американському військовому відомстві.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ