Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Парламент Латвії затвердив новий уряд

23 січня, 2019 - 20:52
Фото Reuters

На позачерговому засіданні парламент Латвії затвердив уряд Кришьяніса Каріньша («Нова Єдність»), що складається з представників п'яти політичних сил.

Про це повідомляє портал національного телерадіомовлення LSM.

«За» новий уряд проголосував 61 депутат коаліції, «проти» - 39. Серед тих, хто голосував проти - проросійська партія «Злагода», а також «Союз зелених і селян», який грав провідну роль у минулому уряді й коаліції, але тепер перейшов в опозицію.

З трибуни Сейму новий прем'єр Каріньш заявив, що уряд матиме сім пріоритетів: привести в порядок фінансову систему, зміцнити справедливість і законність, продовжити реформу системи охорони здоров'я і освіти, розпочату попереднім урядом, ліквідувати OIK, провести територіальну реформу, вирішити демографічне питання. При цьому планується дотримуватися фіскальної дисципліни, а також продовжувати євроатлантичний курс.

Пост міністра закордонних справ у новому уряді зберіг Едгар Рінкевич («Нова Єдність»). Міністром оборони став Артіс Пабрікс («Розвиток/За»), який уже обіймав цю посаду в 2010-2014 роках, а також був міністром закордонних справ у 2004-2007 рр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ