Гарантією справжньої демократичності майбутнього ладу в українській державі є, в першу чергу, широко народний характер українського руху, його безприкладна ідейність.
Роман Шухевич, український політичний і державний діяч, військовик

Окупанти блокують дорожні коридори навпроти п’яти КПВВ у районі ООС

23 січня, 2021 - 17:11
Фото: Facebook / Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Окупанти продовжують блокувати дорожні коридори навпроти контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка» в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

«За рішенням командувача Об’єднаних сил усі КПВВ на лінії розмежування функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

Окупанти продовжують блокувати дорожні коридори навпроти контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка». Щоденно пропускні операції здійснюються лише в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська». В КПВВ «Новотроїцьке» пропуск відновлюється двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю, коли окупанти розблоковують рух дорожнім коридором», - йдеться у повідомленні.

Протягом тижня прикордонники оформили в КПВВ «Станиця Луганська» до тимчасово окупованої території України 2033 особи, на контрольовану територію – 2161 особу.

Через КПВВ «Новотроїцьке» – 119 громадян та 19 транспортних засобів проїхали в бік тимчасово окупованого Донецька, водночас 92 громадянина та 23 транспортних засоби перетнули лінію розмежування на контрольовану територію.

Під час проведення заходів контролю прикордонники виявили двох громадян, які перетинали лінію розмежування за документами з ознаками часткової підробки. Для прийняття відповідного правового рішення до Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення.

Вісьмох осіб російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ