Сміливі думки відіграють роль передових шашок у грі; вони гинуть, але забезпечують перемогу.
Йоганн Вольфганг фон Гете, німецький письменник

Помер американський телеведучий Ларрі Кінг

23 січня, 2021 - 16:45
Фото: Reuters

Американський журналіст, радіо- та телеведучий Ларрі Кінг, який опитував тисячі світових лідерів, політиків та артистів для CNN та інших телеканалів за кар'єру, яка тривала більше шести десятиліть, помер у віці 87 років.  Його телепрограма «Ларрі Кінг наживо» — одна з найбільш популярних та довготривалих програм у мережі CNN.

Про це йдеться у зайяві його медіакомпанії, повідомляє Reuters.

Ларрі Кінга госпіталізували у медичний центр Cedars-Sinai у Лос-Анджелесі з COVID-19, за повідомленнями кількох ЗМІ. Він помер у медичному центрі Cedars Sinai, повідомляє Ora Media, телевізійна продюсерська компанія, заснована Кінгом у Twitter.

В ефірі «Ларрі Кінг наживо» відбувались події історичного значення. Наприклад, у 1992 року Росс Перо оголосив у програмі про свою участь у президентських перегонах. У 1993 року Кінг влаштував рекордні за рейтингом за весь час існування CNN дебати між віце-президентом Алберьтом Ґором і незалежним політиком Россом Перо про Північноамериканську зону вільної торгівлі. Їх дивилися понад 16 мільйонів глядачів. Під час президентських виборів 2000 року Кінг 37 днів поспіль висвітлював перелік голосів за підсумком виборів у штаті Флорида. У програмі взяли участь близько 350 осіб, а її родзинкою були ексклюзивні інтерв'ю з Джорджем Бушем-молодшим і Албертом Ґором. Після терактів 11 вересня 2001 року, що потрясли Америку й світ, та американського вторгнення в Ірак Кінг інтерв'ював близько 700 гостей, серед них більш як 35 світових лідерів. В гостях у Кінга були українські та російські політики. 8 грудня 2000 року Ларрі Кінг брав інтерв'ю у Володимира Путіна. Всесвітньо відомою стала фраза президента Росії на питання ведучого: «Що сталося з підводним човном „Курськ“?». «Він затонув» — відповів Путін. 17 вересня 2005 року президент України Віктор Ющенко відвідав шоу.

Він інтерв'ював усіх президентів США, починаючи з Джеральда Форда. Серед інших знаменитостей — Мартін Лютер Кінг, Маргарет Тетчер, Міхайло Горбачов, Тоні Блер, Елеонора Рузвельт, Ненсі Рейган і Барбара Буш, Білл Ґейтс, Біллі Грем, Одрі Гепберн, Френк Сінатра, Пол Макартні, Марлон Брандо, Барбара Стрейзанд, Мадонна, Принц, Аль Пачіно, Джон Фуллертон Мак-Артур.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ