Вдосконалюватися - значить змінюватися, бути досконалим - означає змінюватися часто
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни, лауреат Нобелівської премії з літератури 1953

У Дніпрі відкриють єдину в країні бібліотеку української діаспори

23 лютого, 2019 - 22:10
Фото з відкритих джерел

Бібліотека із книжковим фондом майже 10 тис. видань про діаспору з’явиться в Україні. Вона буде розташована на першому поверсі Центральної міської бібліотеки Дніпра.

Про це повідомляється на сайті Дніпровської міської ради.

На її полицях лежатимуть рідкісні видання воєнних і повоєнних років ХХ століття. Серед них – екземпляри, що переповідають історію УПА, філософська, історична література. Також будуть унікальні альманахи.

“Щоб втілити цей проект, нам довелося завоювати неабияку довіру. Коли я був у США, мав домовленість з Українською православною церквою США та з українською діаспорою – насамперед міста Рочестер. Ішлося про те, що бібліотечні фонди української діаспори, а також певні книги з бібліотеки Саут-Баунд-Брука будуть передані у комунальну власність територіальної громади Дніпра”, – розповів міський голова Борис Філатов.

Найближчим часом книги відправлять кораблем до України. Вони були зібрані в Німеччині, Бразилії, Аргентині, США та Канаді.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...