В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

У політв'язня Коломійця найбільш жорсткі умови утримання, - консул

23 лютого, 2019 - 12:10

Українського політв'язня, учасника Евромайдана Андрія Коломійцяутримують в колонії російського Краснодара, де "найбільш жорсткі умови утримання".

Про це заявив виконуючий обов'язки генерального консула України в Ростові-на-Дону Тарас Малишевський, повідомляє Крым.Реалии.

Малишевський розповів, що під час зустрічі спостереження і відеозапис за бесідою консула зі своїм громадянином ведуть 3-4 особи з числа оперативних співробітників.

"Умови утримання та "опіка" Андрія з боку співробітників колонії, мабуть, найбільш жорсткі, порівняно з іншими установами, де містяться наші громадяни, укладені за політичними звинуваченнями. Вони не перешкоджають розмови, проте в такій ситуації ніяких нарікань з боку ув'язненого не піднімаються - дійсне положення речей, всі новини, дізнаємося вже від дружини", - розповів він.

За його словами, Коломієць відчуває труднощі з сповіданням ісламу.

"Присутність консула дозволяє ув'язненому триматися впевненіше, знаючи, що тебе підтримують, пам'ятають і кожні два місяці відвідують. На жаль, з сповіданням ісламу в "православної колонії" важко, Андрій якось справляється, однак це непросто. На передані Генеральним консульством кошти купує необхідне, дякує", - говорить він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ