Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У політв'язня Коломійця найбільш жорсткі умови утримання, - консул

23 лютого, 2019 - 12:10

Українського політв'язня, учасника Евромайдана Андрія Коломійцяутримують в колонії російського Краснодара, де "найбільш жорсткі умови утримання".

Про це заявив виконуючий обов'язки генерального консула України в Ростові-на-Дону Тарас Малишевський, повідомляє Крым.Реалии.

Малишевський розповів, що під час зустрічі спостереження і відеозапис за бесідою консула зі своїм громадянином ведуть 3-4 особи з числа оперативних співробітників.

"Умови утримання та "опіка" Андрія з боку співробітників колонії, мабуть, найбільш жорсткі, порівняно з іншими установами, де містяться наші громадяни, укладені за політичними звинуваченнями. Вони не перешкоджають розмови, проте в такій ситуації ніяких нарікань з боку ув'язненого не піднімаються - дійсне положення речей, всі новини, дізнаємося вже від дружини", - розповів він.

За його словами, Коломієць відчуває труднощі з сповіданням ісламу.

"Присутність консула дозволяє ув'язненому триматися впевненіше, знаючи, що тебе підтримують, пам'ятають і кожні два місяці відвідують. На жаль, з сповіданням ісламу в "православної колонії" важко, Андрій якось справляється, однак це непросто. На передані Генеральним консульством кошти купує необхідне, дякує", - говорить він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ