Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Поліція з'ясовує, хто спровокував штучну паніку у Нових Санжарах

23 лютого, 2020 - 19:22
Фото: Укрінформ

Національна поліція аналізує всю візуальну інформацію, щоб визначити, хто призвів до штучної паніки й протестів у Нових Санжарах.

Про це на брифінгу у неділю повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

"Ми відстежуємо всю візуальну інформацію, визначаємо, хто які функції виконував, ми рухаємося у межах слідства", - заявив Варченко.

На запитання журналістів, чи виправданою була наявність бронетехніки у селі, він відповів, що у поліції, ухвалюючи рішення, керувалися винятково законами України про поліцію і Нацгвардію.

Як повідомлялось, 20 лютого в харківський аеропорт прибув літак з 45 громадянами України та 27 іноземцями, яких евакуювали з китайського міста Ухань, де зафіксовано спалах коронавірусу. Після огляду і проходження прикордонного та митного контролю їх на автобусах перевезли в Нові Санжари на Полтавщині, де вони будуть знаходитися на обсервації в медичному центрі Нацгвардії.

Жителі селища Нові Санжари й прилеглих населених пунктів з ночі перекривали дороги, протестуючи проти розміщення евакуйованих з Китаю. Між протестувальниками та поліцією відбулися сутички.

Нові Санжари в той день відвідали міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, його перший заступник Сергій Яровий, керівник Національної поліції Ігор Клименко, Прем'єр-міністр Олексій Гончарук та міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька, яка вирішила провести два тижні в обсервації разом з евакуйованими.

Всього на обсервації знаходиться 94 людини - включаючи екіпаж і супроводжуючих осіб.

Як повідомив у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко "серед мітингувальників у Нових Санжарах виявився громадянин, засуджений за дезертирство. Під впливом розпитих з друзями спиртних напоїв він лаявся і кидався на поліцейських. Попереду цього громадянина чекає суд, який визначить його міру відповідальності за участь у масових порушеннях громадського порядку".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ