...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Польські роботодавці очікують змін до закону про працевлаштування іноземців

23 лютого, 2020 - 20:24
Фото Reuters

Польські працедавці хочуть подовження дійсності заяв про намір виконання праці іноземцями з 6 до 12 місяців та легшої процедури одержання посвідок на проживання у Польщі.

Про це повідомляє "Польське радіо".

"Працедавці у Польщі очікують змін до закону про працевлаштування іноземців. За словами генерального директора "Конфедерації Левіатан" Ґжеґожа Бачевського, йдеться про те, аби особи з-за кордону, котрі приїжджають до Польщі на заробітки, хотіли, щоб їх наймали легально і аби це був легший процес. Працедавці вважають, що потрібно подовжити час дійсності заяв про намір виконання праці з шести до дванадцяти місяців. Після завершення праці на заяві, на думку тих, хто наймає працівників з-за кордону, потрібна швидша процедура одержання дозволу на перебування та працю", - повідомили у ЗМІ.

За словами міністра сім’ї, праці та соціальної політики Марлєни Мальонґ - триває міжвідомча дискусія щодо міграційної політики, але ще надто рано інформувати про конкретні речі.

При цьому вказано, що за дослідженнями міністерства, великого відпливу громадян третіх країн, які працюють у Польщі, немає.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ