Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

В Італії готові застосувати "уханьську" модель стримування коронавірусу

23 лютого, 2020 - 11:11
Фото: Reuters

Уряд Італії обмежив свободу пересування у тих регіонах на півночі країни, де виявили випадки зараження коронавірусом, що викликає захворювання COVID-19. Мешканцям населених пунктів, які вважаються центрами епідемії, буде заборонено залишати їх, також буде заборонено в'їзд туди.

Про це заявив ввечері у суботу, 22 лютого, прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте, пише Deutsche Welle.

У той же день представники Департаменту цивільного захисту повідомили, що в Італії зафіксовано 79 випадків зараження коронавірусом, двоє людей померли, одна особа вилікувалась.

У Ломбардії та Венето намагаються зупинити вірус

Найбільша кількість зараження коронавірусом - 54 випадки - припадає на Ломбардію. Там особливі заходи торкнулися близько 50 тисяч людей у десяти населених пунктах поблизу міста Кодоньо, що у 60 кілометрах від Мілана. У Кодоньо закриті супермаркети і ресторани, нечисленні перехожі на вулицях носять захисні маски. У Мілані, згідно з розпорядженням мера, закриті муніципальні громадські установи.

У сусідньому регіоні Венето зафіксовано 17 випадків зараження коронавірусом. У низці міст також призупинили роботу школи, спортивні клуби, бари і дискотеки. Першим померлим від вірусу громадянином ЄС став 78-річний житель цього регіону. Друга жертва коронавірусу - 77-річна жінка, яка померла в Ломбардії. В обох регіонах 23 лютого скасовані усі спортивні та громадські заходи.

З європейських країн найбільш ураженою коронавірусом є Італія. У Німеччині зафіксовано 16 випадків зараження, у Франції - 12, у тому числі один з летальним наслідком. Від захворювання COVID-19, що викликається коронавірусом, померли вже понад 2400 людей в усьому світі. Майже всі випадки захворювання і летальних наслідків припадають на Китай.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ