Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Італія стала першою країною з G7 приєдналася до створення "Нового Шовкового шляху"

23 березня, 2019 - 22:02
Фото: Reuters

Італія та Китай підписали меморандум про підтримку ініціативи "Один пояс, один шлях".

Про це повідомляє Associated Press.

Італія стала першою країною з G7, яка приєдналася до створення "Нового Шовкового шляху".

Урочиста церемонія підписання відбулася в суботу, 23 березня. Італію представляв прем'єр-міністр Джузеппе Конте, Китай - президент Сі Цзинпин, який прибув з робочим візитом.

Італія планує збільшувати експорт у Китай, зазначив міністр економічного розвитку Луїджі Ді Майо. Він також повідомив, що вартість ряду окремих угод, укладених в суботу, становить 2,5 мільярда євро з потенціалом до 20 мільярдів євро.

Нагадаємо, у 2013 році Китай оголосив про нову стратегію економічного розвитку "Один пояс - один шлях", спрямованої на створення інфраструктури і налагодження взаємозв'язків між країнами Євразії.

Стратегія передбачає створення торгового коридору для прямих поставок товарів зі Сходу на Захід через Росію і Казахстан на пільгових умовах.

Ідея нового Шовкового шляху грунтується на прикладі Великого шовкового шляху, який у давнину був одним з найважливіших торговельних маршрутів в світі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ