Все можна виправдати високою метою — та тільки не порожнечу душі.
Павло Тичина, український поет, перекладач, публіцист, політичний і громадський діяч

Нацполіція взяла під цілодобову охорону окружні виборчі комісії

23 березня, 2019 - 14:14
Фото Миколи Тимченка, "День"

Відсьогодні поліція переходить до практичного етапу реалізації забезпечення публічної безпеки в рамках виборчого процесу. Нацполіція взяла під цілодобову охорону окружні виборчі комісії.

Про це УНН повідомили у прес-службі Національної поліції.

"Відсьогодні ми взяли під охорону всі окружні виборчі комісії – їх 199. Для забезпечення безпеки їх роботи по всій державі цілодобово залучені понад 400 працівників поліції", – наголосив заступник глави Нацполіції.

За його словами наразі поліція взяла під контроль доставку виборчих бюлетенів до окружних виборчих комісій. А вже наприкінці наступного тижня поліцейські здійснюватимуть охорону і дільничіх виборчих комісій, після переміщення бюлетнів до них.

Крім того, Олександр Фацевич повідомив, що за добу до поліції надійшло 145 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. За 9 фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Він також додав, що загалом від початку передвиборчої компанії зареєстровано 3 787 заяв та повідомлень, з яких за 202 поліція відкрила кримінальні провадження. Серед них 93 пов’язані з порушенням виборчого законодавства, а 109 - із проведенням передвиборчої кампанії. Також поліцейські склали 606 адміністративних протоколів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ