Не знати історії - означає завжди бути дитиною.
Цицерон, давньоримський політичний діяч, видатний оратор, філософ і літератор

Посли G7 написали листа Авакову про небезпеку "екстремістських рухів"

23 березня, 2019 - 09:35
Фото Укрінформ

Видання "Радіо Свобода" отримало підтвердження, що посли країн "Групи семи" (G7) адресували листа Арсенові Авакову із застереженням щодо загрози діяльності "екстремістських рухів" і можливого зриву виборів.

Про це пише у своїй статті журналіст Крістофер Міллер, передає Радіо Свобода.

У статті йдеться, що «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL) отримало копії двох листів, підготовлених Групою послів G7 з підтримки реформ в Україні, до якої входять дипломати з Франції, Німеччини, Італії, Великобританії, Канади, США і Японії.

У листі, адресованому Авакову від 15 березня, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон від імені своїх колег написала, що «група G7 стурбована екстремістськими політичними рухами в Україні, насильницькі дії яких тривожать».

«Вони залякують українських громадян, намагаються узурпувати роль Національної поліції в гарантуванні безпеки виборів і завдають шкоди національній та міжнародній репутації українського уряду», – заявила Ізабель Дюмон.

За її словами, лист українською та англійською мовами відправили в Міністерство внутрішніх справ України того ж дня. Речник МВС Артем Шевченко підтвердив Радіо Свобода, що Аваков його отримав.

Крістофер Міллер у своїй статті пише про «тонке, завуальоване посилання на «Національний корпус» і «Національні дружини» в листі, про який розповіла Дюмон.

«Національні дружини» пов’язані з полком «Азов» (полк є автономною частиною Нацгвардії України) та партією «Національний корпус», які мають праворадикальну ідеологію. «Нацдружини» заявляють, що їх мета - забезпечення порядку на вулицях, але вони часто вдаються до силових методів.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ