Не знати історії - означає завжди бути дитиною.
Цицерон, давньоримський політичний діяч, видатний оратор, філософ і літератор

Вінницький зоопарк поповнять тварини із Словаччини

23 березня, 2019 - 21:57
Фото з відкритих джерел

Татранські козиці, блакитні альпаки, європейські лані, гривисті барани і самка зубра європейського – на таке поповнення чекає Подільський зоопарк. Про придбання десяти звірів керівництво закладу домовилося під час перебування у Кошиці, що у Словаччині. Як уточнив директор зоопарку Євген Ткачик, наразі між закладами тримають перемовини щодо перевезення тварин. Коли вони завершаться, Подільський зоопарк стане єдиним закладом в Україні, який матиме у свій колекції татранських козиць.

«Зараз таких тварин немає в жодному зоопарку України. Їх природній ареал проживання – гори Татри. Ми запланували придбати хлопчика і дівчинку 2018 року народження. Це буде пара, яка згодом дасть потомство, – висловлює надію Євген Ткачик. – Татранська козиця є підвидом козиці звичайної. Ця тварина перебуває під загрозою зникнення і занесена до Червоного списку Міжнародного Союзу охорони природи. Тож, сподіваємося, що вінничани зможуть милуватися цією рідкісною твариною і їй у нас буде добре».

Наразі говорити про те, у яких саме числах звірі приїдуть до Вінниці, директор не береться. Розповідає, що після того, як список тварин буде підтверджено словацькими колегами, українські ветеринари нададуть перелік лабораторних досліджень, які необхідно провести тваринам перед переїздом. Окрім того, необхідно укласти договір з брокером і перевізником, який повинен мати відповідну ліцензію на перевезення тварин. Вона має відповідати європейським стандартам.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ