Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

МЗС поки не підтверджує інформацію про викрадених талібами українців

23 квітня, 2013 - 09:27

Міністерство закордонних справ поки що не підтверджує інформацію ЗМІ про нібито викрадення громадян України в Афганістані.

"За попередніми даними, інформація про викрадення громадян України в Афганістані не підтверджується", - повідомив в.о. директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Разом з тим, у зовнішньополітичному відомстві України додали, що дипломати продовжують з'ясовувати правдивість цих даних.

Раніше повідомлялося, що території провінції Логар на сході Афганістану таліби захопили вертоліт з іноземними громадянами.

Спочатку повідомлялося, що серед захоплених є громадяни Росії.

Пізніше радіостанція "Голос Росії" з посиланням на прес-секретаря губернатора провінції Діна Мохаммада Дарвеша повідомила, що "на борту вертольота, який зробив вимушену посадку, перебувало сім інженерів-громадян Туреччини, двоє українців і їхній афганський перекладач".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ